Главная
27.06.2017 На Житомирщині у 2018 році відкриється новий насіннєвий завод, який вироблятиме високоякісне насіння кукурудзи. Завод буде кращим, ніж аналогічний у США: сортувальна лінія ділитиме кукурудзу на п’ять фракцій. Керівництво області всіляко допомагатиме та підтримуватиме бізнес, який приноситиме робочі місця та податки в бюджет області. Про це в четвер, 22 червня, під час зустрічі із представниками компаній "Монсанто" та "Ерідон" сказав голова ОДА Ігор Гундич."Я готовий допомагати. Будь-який бізнес – це робочі місця, заробітні плати та податки. Своє плече підставлю однозначно. Крім того, це напрямок, підпорядкований Віце-прем’єр-міністру – Міністру регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадію Зубку, який також сприятиме та допомагатиме", – сказав Ігор Гундич.

Він також додав, що всі виробники мають орієнтуватися на європейський ринок, удосконалювати обладнання та технології виробництва.

За активну участь у Міжнародній агропромисловій виставці Ігор Гундич вручив диплом ПСП "Україна", яке є підрозділом компанії "Ерідон".

Довідково:

Насіннєвий завод розташовуватиметься в селі Почуйки Попільнянського району. Його будівництво розпочалося у 2014 році, у планах – завершення робіт у 2018. Завод будується на базі вже існуючого насіннєвого заводу за новітніми технологіями з дотриманням на найвищому рівні всіх екологічних норм.

Завод надаватиме 200–300 робочих місць із заробітною платою, у декілька разів більшою за мінімальну, а також соціальні гарантії та медичне страхування.

Крім цього, будівництво заводу передбачає розвиток інфраструктури села – нова дорога від с. Почуйки до смт Ставище, нова амбулаторія, підтримка школи та бібліотеки.

Для молоді також відкриються можливості для розвитку – стажування на підприємствах за кордоном, участь у суспільних дослідженнях та стипендії.

http://zhitomir.today/news/economic/u_popilnyanskomu_rayoni_buduyut_suchasniy_nasinnieviy_zavod_foto-id20409.html

Возврат к списку